hotel_alexander_bardejov

Hotel ALEXANDER**** - Bardejovské Kúpele je novozrekonštruovaný luxusný hotel v roku 2015/2016. Hotel disponuje kapacitou 150 miest. Rozsahom svojich služieb uspokojí aj náročných návštevníkov. Hotel je prepojený spojovacou chodbou s hotelom Ozón***

bardejovske-hotel-ozon

HOTEL OZÓN***+ Bardejovské Kúpele bol postavený v roku 1976. Svojou lôžkovou kapacitou je najväčším ubytovacím zariadením v Bardejovských Kúpeľoch. Rozsahom svojich služieb uspokojí aj náročných návštevníkov.

bardejovske-astoria-hotel

HOTEL ASTÓRIA**/*** - Bardejovské Kúpele je historickou dominantou Bardejovských Kúpeľov. Hotel bol postavený v roku 1898 v klasicistickom štýle. Pre príjemnú pohodu a odpočinok ponúka ubytovanie v 20 jednoposteľových, 31 dvojposteľových izbách a 3 apartmánoch

bardejovske-kupele-wellness-22298

HOTEL ALŽBETA** - Bardejovské Kúpele ponúka ubytovanie pre menej náročných zákazníkov. Je prepojená s Liečebným domom, takže v prípade nepriaznivého počasia nemusíte opustiť objekt hotela. Nachádza sa v centre Kúpeľov, iba 50 metrov od Kolonády (liečivé pramene).

bardejovske-frantisek

VILLA FRANTIŠEK*** - Bardejovské Kúpele je novým ubytovacím zariadením v Bardejovských Kúpeľoch.  Ponúka ubytovanie v moderných a priestranných izbách v tesnej blízkosti lesa.

bardejovske-diana

Villa DIANA*** - Bardejovské Kúpele je zrekonštruovanou vilou a ponúka kvalitné ubytovanie aj pre tých náročnejších zákazníkov. Nachádza sa 220 m od centra kúpeľov.

bardejovske-mier-hotel

HOTEL MIER*** rekonštruovaný hotel sa nachádza kľudnej časti Bardejovských Kúpeľoch pod letným kúpaliskom s  vyhrievanou vodou. Súčasťou hotela je reštaurácia, kaviareň  a parkovisko

bardejovske-kolibrik

Villa KOLIBRÍK***+ Nová Luxusná 3*+ Villa Kolibrík ponúka ubytovanie v centre Bardejovských Kúpeľoch. Hostí čaká 12 luxusne vybavených izieb, z toho 1x jedno-posteľová, 10x dvoj-posteľová a 1x troj-posteľová. 

bardejovske-kupele-druzba-06

KLÚ MV  - Hotel  DRUŽBA***  Liečebný dom Družba Bardejovské Kúpele je typu "všetko pod jednou strechou" s bezbarierovým prístupom. Leží v krásnom pokojnom prostredí.  Poskytuje kompletné služby ubytovanie, stravovanie a liečbu.

bardejovske-srnka

Villa SRNKA** - Bardejovské Kúpele ponúka ubytovanie pre stredne náročných zákazníkov. Nachádza sa 50 metrov od Kolonády a 30m od Kúpeľného Domu.

bardejovske-kupele-blanka-03VILLA BLANKA  Bardejovské Kúpele ponúka ubytovanie pre stredne náročných zákazníkov. Nachádza sa 100 metrov od Kolonády a 80 m od Kúpeľného Domu. V penzióne sa nachádzajú jednoposteľové ako aj 8 dvojposteľových izieb, 2 apartmány.

villa-livia-bardejovskeVILLA LÍVIA je vila bez recepcie. Lívia sa nachádza pod lesom v blízkosti jazierka - Bardejovské Kúpele. Izby sú zariadené v strednom štandarde, majú vlastné sociálne zariadenie a vybavenie izieb zahŕňa TV.

fontana

Villa Fontána Bardejovské Kúpele sa nachádza v samom centre kúpeľov. Medzi kolonádou a nákupným strediskom. Je to vila bez recepcie.

eta

Villa ETA je vila bez recepcie, ktorá sa nachádza pod lesom v kúpeľoch - Bardejovské Kúpele. Izby sú zariadené v strednom štandarde