Hotel MIER***

Hotel Mier**+ sa nachádza v malebnom prostredí Bardejovských Kúpeľov. Kapacita hotela Mier je 68 lôžok: 32 dvojlôžkových izieb štandard ***, 2 apartmány štandard ***Každá izba má vlastné sociálne zariadenie. Súčasťou hotela je reštaurácia a kaviareň.


Vo voľných chvíľach hotel ponúka:

  • biliard
  • saunu
  • fitness.


V letnom období sa ponúka možnosť návštevy letného kúpaliska s ohrievanou vodou, ktoré sa nachádza 100 m od hotela. K hotelu patrí altánok s krbom, vhodný na večerné posedenie s prípravou pečených špecialít.

V areáli kúpeľov je k dispozícii požičovňa bicyklov, je možné si tu zahrať tenis, stolný tenis, maxišach, volejbal a minigolf. Okrem toho je možnosť zakúpiť si zo širokej škály ponúkaných procedúr. V ponuke hotela je vystúpenie folklórnych súborov, posedenie pri cimbalovke, fakultatívne výlety (Košice, Vysoké Tatry, Tokajská oblasť...) Hotel Mier je mimoriadne vhodný na rodinnú rekreáciu, relaxačné pobyty, lyžiarske výcviky, školské výlety a športové sústredenia.


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
REZERVAČNÝ FORMULÁR

 

Štandard ubytovania:

Prihlásenie