Hotel ALŽBETA***+

Ubytovacie zariadenie Alžbeta sa nachádza za kúpeľným parkom, pri kúpeľnom dome - Balneoterapii. Ponúka ubytovanie v dvojposteľových izbách, k dispozícii je aj apartmán zariadený v štýle "Sissi". Alžbeta je prepojená s Balneoterapiou spojovacou chodbou, ubytovaní klienti sa stravujú v jedálni hotela Astória/Ozón. Budova je trojposchodová, novinkou je výťah. Alžbeta má vlastnú recepciu a priamo v budove sa nachádza aj soľná jaskyňa, ktorá je k dispozícii všetkým návštevníkom kúpeľov.

 

Vybavenie izieb:

  • TV sat, rádio,
  • telefón,
  • chladnička,
  • WC, sprcha

 

Kapacita liečebného domu je 137 lôžok: 3 trojposteľové izby štandard ***, 63 dvojlôžkových izieb štandard ***, 1 dvojlôžkový apartmán Sissi superior ***+

Stravovanie je v hoteli Astória (cca 150 m) /možnosť prechodu spojovacou chodbou/

V hoteli Alžbeta sa nachádza Soľná Jaskyňa. /vstup za poplatok/

Liečebné procedúry sú poskytované v Kúpeľnom dome (cca 50 m), ktorý je s hotelom Alžbeta prepojený spojovacou chodbou, čo je veľmi výhodné a pohodlné pre klientov.

Strážené parkovanie je možné pri Hotel Ozón za  3,-eur / noc. Bezplatné nestrážené parkovisko sa nachádza pri vilke Matilda. Klienti majú tiež možnosť prenajať si garáž za poplatok (2 EUR v mimosezóne, 3 EUR v hlavnej sezóne), kľúče od garáží sú na recepcii v hoteli Astória.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

REZERVAČNÝ FORMULÁR

Štandard ubytovania:

Prihlásenie