Ubytovanie

Hotel ALEXANDER**** - Bardejovské Kúpele je novozrekonštruovaný luxusný hotel v roku 2015/2016. Hotel disponuje kapacitou 150 miest. Rozsahom svojich služieb uspokojí aj náročných návštevníkov. Hotel je prepojený spojovacou chodbou s hotelom Ozón***

HOTEL OZÓN***+ Bardejovské Kúpele bol postavený v roku 1976. Svojou lôžkovou kapacitou je najväčším ubytovacím zariadením v Bardejovských Kúpeľoch. Rozsahom svojich služieb uspokojí aj náročných návštevníkov.

HOTEL ASTÓRIA*** - Bardejovské Kúpele je historickou dominantou Bardejovských Kúpeľov. Hotel bol postavený v roku 1898 v klasicistickom štýle. Pre príjemnú pohodu a odpočinok ponúka ubytovanie v 20 jednoposteľových, 31 dvojposteľových izbách a 3 apartmánoch

HOTEL ALŽBETA** - Bardejovské Kúpele ponúka ubytovanie pre menej náročných zákazníkov. Je prepojená s Liečebným domom, takže v prípade nepriaznivého počasia nemusíte opustiť objekt hotela. Nachádza sa v centre Kúpeľov, iba 50 metrov od Kolonády (liečivé pramene).

VILLA FRANTIŠEK*** - Bardejovské Kúpele je novým ubytovacím zariadením v Bardejovských Kúpeľoch.  Ponúka ubytovanie v moderných a priestranných izbách v tesnej blízkosti lesa.

Villa DIANA*** - Bardejovské Kúpele je zrekonštruovanou vilou a ponúka kvalitné ubytovanie aj pre tých náročnejších zákazníkov. Nachádza sa 220 m od centra kúpeľov.

Hotel MIER***- rekonštruovaný hotel sa nachádza kľudnej časti Bardejovských Kúpeľoch pod letným kúpaliskom s  vyhrievanou vodou. Súčasťou hotela je reštaurácia, kaviareň  a parkovisko

KLÚ MV  - Hotel  DRUŽBA***  Liečebný dom Družba Bardejovské Kúpele je typu "všetko pod jednou strechou" s bezbarierovým prístupom. Leží v krásnom pokojnom prostredí.  Poskytuje kompletné služby ubytovanie, stravovanie a liečbu.

Villa SRNKA** - Bardejovské Kúpele ponúka ubytovanie pre stredne náročných zákazníkov. Nachádza sa 50 metrov od Kolonády a 30m od Kúpeľného Domu.

VILLA BLANKA  Bardejovské Kúpele ponúka ubytovanie pre stredne náročných zákazníkov. Nachádza sa 100 metrov od Kolonády a 80 m od Kúpeľného Domu. V penzióne sa nachádzajú jednoposteľové ako aj 8 dvojposteľových izieb, 2 apartmány.
VILLA LÍVIA je vila bez recepcie. Lívia sa nachádza pod lesom v blízkosti jazierka - Bardejovské Kúpele. Izby sú zariadené v strednom štandarde, majú vlastné sociálne zariadenie a vybavenie izieb zahŕňa TV.

Villa Fontána Bardejovské Kúpele sa nachádza v samom centre kúpeľov. Medzi kolonádou a nákupným strediskom. Je to vila bez recepcie.

Villa ETA je vila bez recepcie, ktorá sa nachádza pod lesom v kúpeľoch - Bardejovské Kúpele. Izby sú zariadené v strednom štandarde

Štandard ubytovania:

Prihlásenie