Propagačné materiály

SKM – Slovenské Kráľovské mestá - BARDEJOV, júl 2013


Sídlo štyroch kráľovských miest, región Horného Šariša a Spiša. Štyri kráľovské mestá Bardejov, Kežmarok, Levoča a Stará Ľubovňa sa spojili, abynadviazali na spoločnú minulosť i slávu stredoveku a snažia sa ju oživiť v dnešných podmienkach. Svojim návštevníkom predstavujú bohatstvo svojej histórie a ponúkajú množstvo kultúrno-historických pamiatok. Propagačný materiál na 8 stranách vo formáte A4 je vyhotovená v piatich jazykových mutáciách.

 

Katalóg a prospekt Bardejovské Kúpele
V tomto katalógu sú prezentované Bardejovské Kúpele od procedúr, indikácií,
zoznam ubytovacích kapacít, prehľad kúpeľných pobytov, športové a kultúrne aktivity až po možnosti využitia voľného času.


Bardejovské NAJ
V tejto publikácií je zobrazené najnavštevovanejšie a najatraktívnejšie miesta
nášho regiónu.

 

Bardejovské Kúpele - skladačka
V tejto skladačke je zobrazená mapa areálu Bardejovské Kúpele, kde sú
zobrazené fotografický 24. najzaujímavejších bodov pre návštevníkov. Skladačka jevyhotovená v piatich jazykových mutáciách.


Bardejov - skladačka
V tejto skladačke je zobrazená mapa Bardejova – historické centrum, kde sú
zobrazené fotografický 17. najzaujímavejších bodov pre návštevníkov. Skladačka je vyhotovená v piatich jazykových mutáciách.


Drevené Kostolíky s mapou regiónu
V tejto skladačke je zobrazená mapa regiónu Bardejov do 40 km, kde sú
zobrazené fotografický 8. najzaujímavejších drevených kostolíkov pre návštevníkov.Skladačka je vyhotovená v piatich jazykových mutáciách.

 

Turistická mapa s turistickými chodníkmi
V tejto skladačke je zobrazená turistická mapa regiónu Bardejov a Bardejovských Kúpeľoch do 8 km, kde sú zobrazené fotografický 8. najzaujímavejších turistických bodov a turistické trasy ako napr. turistický chodník na Maguru, Čiernu mláku, Zborovský Hrad, Kyslíková cesta, Tri studničky a Čerešňa. Skladačka je vyhotovená v piatich jazykových mutáciách.

Štandard ubytovania:

Prihlásenie