Lymfocentrum

NOVINKA - Lymfocentrum

NOVINKA - Lymfocentrum

Manuálna lymfomasáž

 

V dnešnej dobe, vďaka sedavému zamestnaniu nedostatku pohybu, väčšina populácie trpí zníženou imunitou, prebytočným ukladaním tuku, či opuchmi nôh. To všetko úzko súvisí s nedostatočne cirkulujúcim lymfatickým systémom a v dôsledku toho zlou funkciou ľadvín a pečene. Pokiaľ nám tieto dva hlavné orgány dobre nefungujú, pociťujeme únavu, stres, rýchle sa vyčerpáme, podliehame ľahšie nervozite a objavujú sa rôzne kožné vyrážky.

Manuálna lymfomasáž predstavuje masáž lymfatického systému s účinkom rýchleho odplavenia únavových, odpadových a toxických látok z buniek a medzibunkového priestoru (najmä z kože, podkožia a svalov).

 

Lymfomasáž celého tela

 

si vyžaduje technickú a časovú náročnosť, čo sa však odráža na jej vysokej účinnosti. Podporuje odtok prebytočnej vody z buniek, čím dochádza k odstráneniu opuchov končatín, očí a vačkov pod očami. Blahodárne pôsobí na odsun metabolitov – detoxikuje organizmus, zvyšuje jeho imunitu a urýchľuje regeneráciu celého organizmu. Má vplyv na vyhladenie čerstvých jaziev, upokojujúci vplyv na reumatické bolesti a artrózy (ochorenia kĺbov).

Zbavuje telo napätia, uvoľňuje dýchacie cesty, zlepšuje stav vnútorných orgánov. Je vhodná po operáciách, úrazoch a účinne odstraňuje opuchy dolných a horných končatín po ožarovaní. Pravidelnou aplikáciou spojenou s cvičením pôsobí na úbytok tukových buniek –znižuje celulitídu. Pomáha k rýchlejšej regenerácii po fyzickej záťaži, turistike, športe. Zvyšuje kondíciu o 10 až 15%, teda je vhodná aj pre výkonných športovcov.

 

Vhodná je aj pre tých, ktorí majú kŕčové žily!

 

Kontraindikácie

- liečba lymfatických opuchov dolných končatín neznámeho pôvodu
- liečba lymfatických opuchov po nádorových ochoreniach horných a dolných končatín
- kozmeticko-estetické liečba celulitídy dolných končatín
- liečba ručná a prístrojová

 

Cena:

Lymfodrenáž prístrojová - nohavičky - čiastočná (dĺžka 45 min.) - 8,50 €

Lymfodrenáž prístrojová - celková (dĺžka 45 min.) - 12,00 €

Lymfodrenáž manuálna (dĺžka 40 min.) - 15,00 €

*procedúra s fialovou farbou len so súhlasom ošetrujúceho lekára

Štandard ubytovania:

Prihlásenie