Penzióny

Penzión AUGUSTINEUM*** Novozrekonštruovaný penzión sa nachádza na tichom mieste v centre Bardejovských Kúpeľoch len 50m od kúpeľneho domu, kde je možnosť si zakúpiť procedúry a 150m od nového Wellness Spa centra.

Apart - club ZORA***+ Bardejovské Kúpele - Je to novopostavený rekreačný komplex pri vile Zora. Tento komplex poskytuje ubytovanie v 3 typoch apartmánových domčekoch STANDARD / LUX / VIP. Celková kapacita rezortu je 56 lôžok, z toho 36 pevných lôžok.

Vila KOLIBRÍK***+ Nová Luxusná 3*+ Villa Kolibrík ponúka ubytovanie v centre Bardejovských Kúpeľoch. Hostí čaká 12 luxusne vybavených izieb, z toho 1x jedno-posteľová, 10x dvoj-posteľová a 1x troj-posteľová. 

Penzión ZORNIČKA*** - Bardejovské Kúpele je novo zrekonštruovaný penzión a ponúka kvalitné ubytovanie. Penzión Zornička sa nachádza sa 100 m od centra kúpeľov.

Rodinný penzión ZUNAMA-sa nachádza v regióne Horného Šariša, v prostredí liečebných Bardejovských Kúpeľov, v zalesnenom údolí Kvašného potoka pod Kamennou horou, severne od historického mesta Bardejov.

APARTMÁNY AFRODITA**+ sa nachádzajú v samom centre Bardejovských Kúpeľoch. Ponúka ubytovanie v dvojposteľovej izbe a apartmáne. V apartmáne sa nachádza kuchynka, toaleta, sprchovací kút, automat.práčka, TV-sat, internet.

PENZIÓN JAJA**  poskytuje skupinové alebo individuálne ubytovanie. Nachádza sa v údolí Bardejovských Kúpeľov 20m od letného kúpalíska.

RANČ-HOTEL SLNEČNÝ MAJER*** sa nachádza v prekrásom prostredí 17 km severne od Bardejova. Poskytuje ubytovanie v moderne zariadených izbách, apartmánoch, apartmánoch s krbom  a samostatných chatkách / Prvosienka, Bleduľa, Snežienka, Čakanka /.

*Rekreačné a školiace stredisko Lipka* sa nachádza v malebnom a tichom prostredí pod lesom, medzi mestom Bardejov a mestskou časťou Bardejovské Kúpele. Svojou polohou tak poskytuje ideálne východiskové miesto pre turistov a zároveň nerušené miesto na oddych.

Štandard ubytovania:

Prihlásenie