Nižná Polianka

Nižná Polianka

Lyžiarsky areál Nižná Polianka - MAKOVICA sa nachádza 16 km od Bardejova /smerom na Svidník/ na okraji obci Nižná Polianka, je situovaný v malebnej prírode Nízkych Beskýd, v regióne Horného Šariša. V zime Vám Makovica ponúka dokonalú lyžovačku na PRÍRODNOM SNEHU. Perfektne upravenú zjazdovku v dĺžke 900 metrov . 2 vleky s prepravnou kapacitou 1200 osôb za hodinu. V živote je veľa príjemných vecí ale lyžovačke na Makovici sa nič nevyrovná. Posúďte sami a vstúpte do zimného sveta ...

Lyžuje sa každý deň (podľa snehových podmienok) od 9.00 - 16.00 hod. Ak nie ste zdatný lyžiar - priznajte sa, zabezpečíme Vám inštruktora pre individuálny výcvik, rovnako aj pre skupiny (na objednávku). Ak potrebujete lyžiarsku výstroj (alebo full ski servis), odporúčime vás mimo strediska,ale dáme vám pár dobrých tipov. Nejaké voľné lyže sa však u nás vždy nájdu .)

Za svoje pomenovanie vďačí blízkemu hradu Makovica, ktorý dal meno i celému svojmu vtedajšiemu panstvu. Aj ked’ je hrad Makovica /Zborovský hrad/ už vyše tristo rokov zrúcaninou.

Možnosť ubytovania:
 Penzión POLIANKA**

Štandard ubytovania:

Prihlásenie