villa-lujza-izba

Villa LUJZA***: sa nachádza v centrálnej časti kúpeľného parku, v blízkosti hotela Astória, kde sa nachádza recepcia a jedáleň (cca 50m). Kapacita ubytovacieho zariadenia je 36 lôžok,všetky izby sú dvojlôžkové štandard. Vilka Lujza prešla v roku 2018 kompletnou rekonštrukciou

augustineum-10

Penzión AUGUSTINEUM*** Novozrekonštruovaný penzión sa nachádza na tichom mieste v centre Bardejovských Kúpeľoch len 50m od kúpeľneho domu, kde je možnosť si zakúpiť procedúry a 150m od nového Wellness Spa centra.

zora-bardejoske-kupele-apartman

Apart - club ZORA***+ Bardejovské Kúpele - Je to novopostavený rekreačný komplex pri vile Zora. Tento komplex poskytuje ubytovanie v 3 typoch apartmánových domčekoch STANDARD / LUX / VIP. Celková kapacita rezortu je 56 lôžok, z toho 36 pevných lôžok.

zora-01

VILLA ZORA - Bardejovské  Kúpele
Je to vila bez recepcie pod lesom v kúpeľoch- Bardejovské Kúpele /nachádza sa pod Vilkou Palmira/.

bardejovske-kolibrik

Vila KOLIBRÍK***+ Nová Luxusná 3*+ Villa Kolibrík ponúka ubytovanie v centre Bardejovských Kúpeľoch. Hostí čaká 12 luxusne vybavených izieb, z toho 1x jedno-posteľová, 10x dvoj-posteľová a 1x troj-posteľová. 

zornicka-bardejovske-kupele-spa

Penzión ZORNIČKA*** - Bardejovské Kúpele je novo zrekonštruovaný penzión a ponúka kvalitné ubytovanie. Penzión Zornička sa nachádza sa 100 m od centra kúpeľov.

1244206672040620092800229

Penzión Sen**+ ktorý poskytuje ubytovanie v izbách vybavených vlastným sociálnym zariadením, sprchou, televízorom, chladničkou a rychlovarnou kanvicou. Na procedúry ňsa dochádza cca 250m.  Nachádza sa priamo  v nákupnom stredisku.

simko

APARTMÁNY AFRODITA**+ sa nachádzajú v samom centre Bardejovských Kúpeľoch. Ponúka ubytovanie v dvojposteľovej izbe a apartmáne. V apartmáne sa nachádza kuchynka, toaleta, sprchovací kút, automat.práčka, TV-sat, internet.

jaja

PENZIÓN JAJA**  poskytuje skupinové alebo individuálne ubytovanie. Nachádza sa v údolí Bardejovských Kúpeľov 20m od letného kúpalíska.

amelia1

PENZIÓN AMÉLIA - vkusne zariadený apartmán, ktorý sa nachádza priamo v centre Bardejovských Kúpeľov. V blízkosti sa nachádzajú: liečivé pramene, liečebné procedúry,wellness, kúpaliská, cyklistické trasy, turistické chodníky...

slnecny-majer-agro-bardejov

RANČ-HOTEL SLNEČNÝ MAJER*** sa nachádza v prekrásom prostredí 17 km severne od Bardejova. Poskytuje ubytovanie v moderne zariadených izbách, apartmánoch, apartmánoch s krbom  a samostatných chatkách / Prvosienka, Bleduľa, Snežienka, Čakanka /.

2fb9fffb-ecfa-4888-af26-dbc4933f0c5e

*Rekreačné a školiace stredisko Lipka* sa nachádza v malebnom a tichom prostredí pod lesom, medzi mestom Bardejov a mestskou časťou Bardejovské Kúpele. Svojou polohou tak poskytuje ideálne východiskové miesto pre turistov a zároveň nerušené miesto na oddych.